pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 lipca 2016
  • wyświetleń: 2878

Turniej tenisa ziemnego w Pszczynie na światowym poziomie

Poprzedni weekend 9-10 lipca upłynął pod znakiem tenisa na najwyższym światowym poziomie. Wśród licznych uczestników turnieju Grand Prix 2 Ziemi Pszczyńskiej goszczono zawodników światowej klasy, czego najlepszym przykładem jest zwycięzca kategorii Mężczyźni OPEN Beniamin Budziak, Mistrz Świata Seniorów Federacji ITF (2009), wielokrotny reprezentant Polski na arenie międzynarodowej. W szranki z Beniaminem stanęli między innymi trenerzy SCT. To był tenis przez duuuże "T"!

Tenisowy turniej Grand Prix - 07.2016 · fot. Greg Team


Widowiskową walkę na korcie widzowie oglądali w doborowym towarzystwie przy poczęstunku zapewnionym przez organizatora imprezy. Kuluary turnieju stały się świetną okazją do ciekawych rozmów i wymiany doświadczeń tenisowych (i nie tylko!). W wydarzeniu uczestniczyły również całe rodziny wraz z najmłodszymi adeptami tenisa, co pozwala patrzeć na przyszłość polskiego tenisa z pełnym optymizmem.

Gratulacje dla zwycięzców, a wszystkim uczestnikom turnieju oraz ich przyjaciołom ogromne podziękowania za przybycie i stworzenie wspaniałej atmosfery.

wiktoria / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.