pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 lipca 2016
  • wyświetleń: 1405

Co dalej z Nadwiślanem Góra? Oddał mecz Pucharu Polski walkowerem

Nadwiślan Góra w maju nie otrzymał licencji na występy w drugiej lidze, później dostał odmowę na grę w trzeciej. W piątek oddał walkowerem spotkanie Pucharu Polski. Co dzieje się z najwyżej do niedawna sklasyfikowanym klubem z naszego powiatu?

Wiosną Nadwiślan Góra nie utrzymał się w II lidze piłkarskiej. Zajął 16. miejsce w tabeli i razem z Gryfem Wejherowo oraz Okocimskim Brzesko został zdegradowany klasę niżej. Jeszcze w trakcie rozgrywek zespół otrzymał odmowną decyzję w sprawie drugoligowej licencji. Za postanowieniem stały między innymi problemy finansowe klubu. Pojawiły się one po tym, gdy aresztowany w maju został dyrektor sportowy klubu - Robert. Sz., a drużyna straciła sponsora.

Niestety te same kłopoty uniemożliwiły Nadwiślanowi grę w trzeciej lidze i na dzień dzisiejszy klub z gminy Miedźna nie został nigdzie zgłoszony. Co więcej, w piątek Nadwiślan miał rozegrać spotkanie Pucharu Polski z Legionovią Legionowo. Klub nie przystąpił do meczu, oddał je walkowerem.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.