pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 15 lipca 2016
  • 9 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2735

Wakacyjny relaks w pszczyńskiej bibliotece - galeria zdjęć

Dobiegły końca wakacyjne zajęcia organizowane przez MPBP w Pszczynie. Cykl spotkań pod hasłem "Wakacyjny relaks w Bibliotece" pozwolił dzieciakom spędzić wolny czas w twórczy, a przy tym przyjemny i wesoły sposób.

Wakacyjny relaks w pszczyńskiej bibliotece - 07-08.2016 · fot. M-PBP Pszczyna


Pierwszego dnia dzieci, pod okiem p. Katarzyny Pławeckiej zwiedzały egzotyczne kraje i tworzyły swojego słonika na szczęście.

Drugiego dnia dziewczynki powiększały swoją kolekcję obuwia. Spod ich rąk wyszły piękne japonki. Serdecznie podziękowania dla p. Katarzyny Pławeckiej za fantastyczne pomysły i świetną zabawę. Trzeciego dnia dzieci tworzyły piękne kolaże z motyli. Czwartego dnia czas upłynął na tworzeniu organizerów pod okiem p. Marii Bartas.

Piątego dnia dzieci musiały wykazać się dużą dozą cierpliwości podczas tworzenia papierowej torby na upominki. Serdecznie dziękujemy p. Marii Bartas za poprowadzenie zajęć. Szóstego dnia dziewczynki pokazały swoje zdolności plastyczne wykorzystując kredki, farby i koraliki Pyssla. Zgłębiały sztukę składania papieru - origami i grały w gry planszowe.

Biblioteka dziękuje paniom, które pomogły nam w organizacji zajęć.

new / pless.pl, źródło: MPBP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.