pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 23 czerwca 2016
  • 26 czerwca 2016
  • wyświetleń: 3389

Wakacje z Gminnym Domem Kultury w Kobiórze

Za nami:

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 18 lat na ciekawe zajęcia i wycieczki organizowane podczas wakacji przez Gminny Dom Kultury w Kobiórze.

GDK proponuje dzieciom wyjazdy na otwarte baseny, do kina na film 3D "Bardzo fajny gigant" oraz do Jura Parku w Krasiejowie, Warowni rycerskiej w Inwałdzie, Brennej oraz Górek Wielkich (uczestnicy pokrywają koszty wstępów i ubezpieczenia, przejazd gratis). Dwukrotnie odbędą się warsztaty teatralne kończące się przedstawieniem, w którym aktorami są uczestnicy zajęć.

Organizowane są warsztaty: plastyczne, rękodzielnicze, karaoke. Dwukrotnie najmłodsi wybiorą się na wycieczki rowerowe (Paprocany i Pszczyna). 25 sierpnia GDK zaprasza do wypróbowania sił w zawodach wędkarskich. 12 lipca na 17.00 odbędzie się na spektakl teatralny "Moc dobrego wychowania" - wystawiany przez Teatr "Maska" z Krakowa. Dwa razy przygotowane zostanie ognisko z kiełbaskami.

Gminny Dom Kultury przygotował również bogatą ofertę wycieczek rodzinnych. Uczestnicy odwiedzą m.in. Opole, Krynicę, Wiedeń, Zakopane, Sandomierz, udają się na spływ Dunajcem i do Szczawnicy.

GDK Kobiór

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.