Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 23 maja 2016
  • wyświetleń: 408

Młodzicy: Znowu remis...

Kolejny remis padł w meczu młodzików Iskry w II Lidze Wojewódzkiej. Tym razem Iskra Pszczyna mimo sporej przewagi nie zdołała odnieść zwycięstwa nad Beskidem Skoczów.

Młodzicy: Beskid Skoczów - Iskra 06.04.2016
fot. Andzejek


Inicjatywa należała zdecydowanie do Iskry, która zepchnęła Beskid do defensywy, ale mur stworzony przez większość zawodników gości był nie do przebicia. Rywale skupili się przede wszystkim na skomasowanej defensywie i sporadycznych kontrach. Beskid wszystkie piłki wprowadzał bardzo długim podaniem w okolice pola karnego Iskry i w ten sposób szukał swojej szansy. Niestety jeden z nielicznych strzałów rywali zakończył się golem. Mimo dobrej gry w strasznym upale Iskra nie potrafiła strzelić zwycięskiego gola.

Należą się jednak pochwały całemu zespołowi, który nie dostosował się do gry rywala i cały mecz próbował wyprowadzać ataki pozycyjne i zwyczajnie "grać w piłkę". Z punktu widzenia szkoleniowego był to bardzo ciekawy mecz.

MKS Iskra Pszczyna - Beskid Skoczów 1:1 (1:1)
bramka: Klim

MKS Iskra Pszczyna zagrał w skłądzie:
Mura - Chwiendacz, D. Wojciech, Szpek, Markiewicz - Nycz, Zientek, Góralczyk - Klim oraz K. Wojciech, Czempas, Zakrzewski, Ożóg. Trener: Szymon Żurawiecki.

Szymon Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.