pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 21 czerwca 2016
  • 7 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2995

Warsztaty survivalu i bushcraftu z suszeckim GOK-iem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza osoby zainteresowane sztuką przetrwania na warsztaty survivalu i bushcraftu.

Warsztaty odbędą się w dniach 5-7 sierpnia w Lasach Kobiórskich i są przeznaczone dla dorosłych, młodzieży od 15. roku życia oraz młodzieży od 12. roku życia z dorosłym opiekunem. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy przyjmuje biuro GOK: (32) 212-44-91, aga@kulturasuszec.pl. Zajęcia poprowadzi Przemysław "Fredi" Ferfet - ekspert w zakresie przetrwania w warunkach leśnych.

Podczas zajęć organizatorzy przewidują tematykę: działanie w sytuacji awaryjnej, budowanie schronienia, sposoby skutecznego rozpalania ognia, zestaw przetrwania i jego wykorzystanie, sposoby pozyskiwanie wody i pożywienia, popularne dzikie rośliny jadalne i lecznicze, korzystanie z dóbr przyrody, orientacja w terenie (terenoznawstwo), bezpiecznego posługiwania się narzędziami rzemiosła leśnego (nóż, siekiera), radzenie sobie bez podstawowego sprzętu oraz elementy psychologii przetrwania.

Warsztaty nie są instruktażem kłusownictwa, wspinaczki linowej, ani żadnych działań paramilitarnych.

Aby wziąć udział w warsztatach należy dostarczyć podpisany formularz zgłoszeniowy dla dorosłych lub/ i dla dzieci oraz uiścić opłatę w wysokości 60 zł w kasie GOK lub na konto: BS Żory Oddział w Suszcu, 42 8456 1019 2001 0004 0022 0001.

warsztaty survivalu i bushcraftu

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj