• 1 czerwca 2016
  • wyświetleń: 3149

Kolarze Jafisport Bike Team na podium Mistrzostw Polski

W niedzielę, 29 maja w Zduńskiej Woli odbyły się Mistrzostwa Polski w jeździe Dwójkami na czas. Rafał Wrożyna wraz ze swoim kolegą klubowym Rafałem Sektą zdobyli brązowy medal, przegrywając srebro o zaledwie 0,8 sekundy.

Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami na czas - 29.05.2016 · fot. Jafisport Bike Team

Świetnie spisali się również pozostali zawodnicy - Wojtek Wardziak ze swoim kolegą Markiem Wojnarowskim z Karkowa przegrali o sekundę podium, plasując się na czwartej pozycji, Karol Anderko ze swoim kolegą Wojtkiem Maciągiem z teamu Gatta Bike Team zajęli 5. pozycję w kategorii M40B, zaś Michał Nowok w parze z Darkiem Pelką - 11. miejsce w kategorii M30.