Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 maja 2016
  • wyświetleń: 6512

Nadwiślan chciał oddać II ligę MRKS-owi z Czechowic-Dziedzic

Klub piłkarski Nadwiślan Góra próbował oddać drugoligową licencję MRKS-owi Czechowice-Dziedzice. Klub z powiatu bielskiego podjął jednak decyzję odmowną.

Propozycja zamiany licencji z grającym w okręgówce MRKS-em miała zostać złożona w kwietniu. Wynikała ona z obecnej sytuacji organizacyjnej i finansowej drugoligowego klubu z gminy Miedźna.

W środę MRKS wydał oświadczenie w tej sprawie, ogłaszając, że po serii spotkań i przeanalizowaniu propozycji zarząd zespołu z Czechowic-Dziedzic zdecydował się odmówić. Wyraził natomiast zgodę na zgłoszenie czechowickiego stadionu MOSiR przez LKS Nadwiślan Góra do procesu licencyjnego na sezon następny.

Przypomnijmy, że nie jest to jedyny problem najwyżej sklasyfikowanego zespół z naszego powiatu. W środę poinformowaliśmy, że tymczasowo aresztowany został dyrektor sportowy klubu - Robert. Sz. Postawiono mu zarzuty oszustwa i działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.