Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 maja 2016
  • 21 maja 2016
  • wyświetleń: 957

Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Pszczyńskiego

Za nami:

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie, LOK, Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Pszczynie oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zapraszają do wzięcia udziału w Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty zorganizowanych z okazji rocznicy Powstań Śląskich.

Celem zawodów jest popularyzacja aktywnego wypoczynku oraz uczczenie rocznicy Powstań Śląskich. Strzelanie odbędzie się w dwóch konkurencjach: strzelanie pneumatyczne - pozycja stojąc z karabinka pneumatycznego oraz stojąc z pistoletu pneumatycznego z odległości 10 m i strzelanie kulowe - pozycja leżąc z karabinka kbks z odległości 25 m i 50 m. Zawodnik oddaje 3 strzały próbne i 5 strzałów ocenianych. Najlepsze drużyny otrzymają dyplomy oraz puchary. Ponadto, organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe dla wyróżnionych uczestników.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną: pzs2pszczyna@gmail.com z dopiskiem "Zawody strzeleckie", faksem: (32) 210-34-63 lub telefonicznie 697-991-825 p. Adam Michalik (po godzinie 20.00) do 20 maja. Drużyny składają się z 2 zawodników, a opłata wpisowa wynosi 10 zł od osoby. W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod opieką dorosłych.

Zawody odbędą się w sobotę, 21 maja o godzinie 9.00 w Strzelnicy Sportowej Bractwa Kurkowego w Pszczynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta pszczyński, Paweł Sadza.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.