Praca Pszczyna Praca Pszczyna

• 2 maja 2016
  • wyświetleń: 890

Orliki: Lubią strzelać

Osiemnaście bramek padło w mecz 4 kolejki rundy wiosennej IV ligi okręgowej Orlików. Młoda Iskra zagrała w Gostyni.

Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"Ach, co to był za mecz! Chodzi o mecz z KS All Blacks and Reds Tychy który w sobotę rozegraliśmy w Gostyni. Po dwóch minutach gry mogliśmy prowadzić 3-0, ale przegrywaliśmy 0-1. Po kolejnych kilku minutach mogliśmy wyrównać, ale przegrywaliśmy 0-3. I tak co kilka minut, aż do ostatnich sekund meczu zmieniał się stan bramkowy, ale to nasza drużyna coraz częściej wykorzystywała swoje sytuacje strzeleckie. Chłopcy uparcie gonili wynik. Na kilkanaście sekund przed końcem prowadziliśmy 9-8 I pomyślałem sobie, że pewnie już wygramy ten mecz, bo przecież remisy 9-9 nie zdarzają się. Ale myliłem się, bo takim remisem mecz się zakończył. Chłopcy, gratulacje za upór i konsekwentną grę."

KS All Blacks and Reds Tychy - MKS Iskra Pszczyna 9:9
Bramki: Igor Bała-3, Miłosz Szydłowski-2, Fabian Bała, Radek Kloc, Maksymilian Kurczyk, Damian Zimnol po 1