pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 594

Juniorzy: Piłka nie jest sprawiedliwa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Pechowej porażki doznali juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry. W starciu z Ruchem Chorzów drużyna Mateusza Bałucha prowadziła grę i stworzyła zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, ale zawiodła skuteczność i rywale wykorzystali ten fakt.

Juniorzy: Iskra - Ruch Chorzów 24.04.2016
fot. Andzejek


Prawie cały mecz dominowaliśmy, ale brak skuteczności pozbawił nas ważnych w kontekście walki o utrzymanie punktów. Przez pierwsze kilkanaście minut zepchnęliśmy zespół gości do głębokiej defensywy. Wypracowaliśmy cztery, a nawet pięć stuprocentowych sytuacji, ale zabrakło zimnej krwi w polu karnym. W myśl zasady, że niewykorzystane okazje lubią się mścić, to my straciliśmy bramkę. Obraz meczu nie uległ zmianie. Mieliśmy kolejne sytuacje, aż w końcu strzeliliśmy wyrównującego gola. Niestety błąd w naszej defensywie spowodował stratę gola na 1-2 dla zespołu Ruchu. Na uwagę zasługuje fakt, że wytrwale walczyliśmy i pozwoliło nam to zdobyć kolejne gole - na 2-2 oraz 3-2. Niestety jedna z lepszych akcji gości dała im remis. Chwilę przed końcem meczu mieliśmy doskonałą okazję na zdobycie zwycięskiego gola, lecz obijaliśmy kolejno słupek, obrońcę i poprzeczkę. Akcję później złe krycie w polu karnym dało drużynie z Chorzowa gola na 3-4, a sędzia zakończył spotkanie.

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - Ruch Chorzów SA 24.04.2016 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - Ruch Chorzów SA 3:4 (1:1)
bramki: 0:1 Mateusz Mielczarek (24.), 1:1 Piotr Noga (37.), 1:2 Damian Paszek (57.), 2:2 Artur Różycki (62.), 3:2 Mateusz Machała (68. - samobójcza), 3:3 Mateusz Mielczarek (72.), 3:4 Mateusz Mielczarek (80.+3.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Miłosz Suwała, Fabian Pustelnik, Dawid Szromek, Piotr Noga, Wojciech Pośpiech (80. Mateusz Wala), Michał Wiera, Łukasz Mąka, Adam Bałuch (53. Mikołaj Soblstel), Krzysztof Francuz (74. Paweł Oszek), Jakub Tabiś (41. Sławomir Piech), Artur Różycki.

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj