pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 543

Młodzicy młodsi: Przespany początek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Rocznik 2005 zanotował kolejne bardzo dobre zawody. Tym razem zespół Tomasza Kropidło rywalizował z rok starszym zespołem APN-u Tychy, a spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Młodzicy: Iskra - APN GKS Tychy 24.04.2016
fot. Andzejek


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Już w 10 sekundzie po rozpoczęciu meczu straciliśmy gola, ale ta bramka w żaden sposób nas nie podłamała. Przez cały mecz to my prowadziliśmy grę, stwarzając kilka poważnych okazji do zdobycia gola. Niestety to rywal podwyższył prowadzenie, pomimo, że łącznie oddał w pierwszej części gry zaledwie trzy strzały. Dobra gra przełożyła się na bramkę kontaktową, nic jednak z tego, bo tyszanie minutę po przerwie trafieniem z rzutu wolnego zwiększyli przewagę. Mimo niesprzyjającego przebiegu wydarzeń zdobyliśmy drugiego gola, a w końcówce odkryliśmy się totalnie, rzucając wszystkie siły do ataku. Opłaciło się, a dobra postawa zespołu została poparta golem Marka Świerczka na wagę remisu."

MKS Iskra Pszczyna 2005 - APN GKS Tychy 3:3
Bramki: Jakub Kost, Błażej Kokot, Marek Świerczek

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kałamała (Jurczak) - Cieszko, Luboń, Sokołowski, Sakrajecki, Wrona, Maroszek, Kokot, Caputa oraz Świerczek, Rak, Mrozik, Kost

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj