pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 30 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 834

Młodzicy: Nie zdobyli Gola

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W czwartkowe popołudnie w Pszczynie na boisku Piast w ramach 5 kolejki II ligi wojewódzkiej został rozegrany mecz pomiędzy Iskra Pszczyna, a Golem Bieruń.

Młodzicy: Iskra - Gol Bieruń 20.09.2015
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu. Graliśmy konsekwentnie w obronie nie pozwalając na to, żeby przeciwnik stworzył sobie stuprocentowe sytuację. Gra toczyła się głównie w środku pola. W końcówce popełniliśmy jeden błąd w ustawieniu przy rzucie rożnym w efekcie straciliśmy bramkę.
Druga część spotkania to o wiele więcej sytuacji z obu stron. W naszej bramce dobrze spisuję się Oskar Wybrańczyk. Natomiast my stwarzamy sobie sytuację po których powinniśmy zdobyć bramki. Kacper Sidło po błędzie bramkarza miał przed sobą pustą bramkę, ale niestety zbyt późno wykonał uderzenie i strzał został zablokowany. W końcówce po bardzo dobrym pressingu również mieliśmy dwie setki. Kolejno nie wykorzystane przez Pawła Psika i Kacpra Sidło. W ostatniej akcji meczu straciliśmy drugą bramkę z rzutu rożnego. Mimo przegranej muszę pochwalić chłopaków za walkę i konsekwencję. Jeżeli z takim zaangażowaniem będziemy grać w każdym meczu to będą tego efekty w postaci zwycięstw."


MKS Iskra Pszczyna - Gol Bieruń 0:2 (0:1)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Kałamała, Oskar Wybrańczyk, Paweł Psik, Dawid Waszek, Miłosz Żurawski, Witold Gawron, Kacper Łoskot, Kacper Sidło, Mikołaj Dętkoś, Maciej Stencel, Bartosz Płonka, Kacper Hanslik, Michał Mulet

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj