pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 9 maja 2005
  • wyświetleń: 1632

PALF: Rozstrzelana czołówka

W XVIII kolejce Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu zawodnicy musieli zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale także z deszczem, chłodem i porywistym wiatrem. Mimo tak niesprzyjających warunków atmosferycznych w niedzielnej kolejce padło aż 31 bramek.

W meczu otwierającym osiemnastą serię gier spotkały się dwie ekipy zamykające ligową tabele. Mimo prowadzenia w pierwszych minutach OKS Poligon musiał uznać wyższość beniaminka z Ćwiklic i przegrał 2:4.

Walczący o podium ATS Jakub dość gładko pokonał osłabiony kadrowo team Ridersów. W tych deszczowych warunkach znakomicie spisał się lider tabeli, który rozgromił aż 10:1 całkiem dobrze grający do tej pory wiosną zespół Rutgersów.

W meczu, który miał być szlagierem kolejki zupełnie zawiódł team pod kierunkiem Ochmana, gdyż Żubry tylko do przerwy potrafiły grać jak równy z równym Relaksem, doznając ostatecznie najwyższej porażki w tym sezonie.

Mecz kończący piłkarską niedzielę zepsuł znakomita statystykę kolejki, gdyż padła w nim tylko jedna bramka. Skromny pięcioosobowy skład Prodrexu nie sprostał Szybkim Bananom.

Komplet wyników XVIII kolejki , 8 maja 2005

OKS Merkury II Poligon – Ringówka Ćwiklice 2:4 (1:0)
Bramki dla OKSu: Hoinkis Dawid, Sykta Sebastian.
Bramki dla Ringówki: Hamerlak Sławosz (trzy), Obetkon Paweł
Żółta kartka: Sojka Krzysztof (Ringówka)

Riders – ATS Jakub 0:3 (0:1)
Bramki dla Jakuba: Tomża Ireneusz, Górny Andrzej, Ścigała Łukasz

LMB Rutegers – El-Ra Łąka 1:10 (0:4)
Bramka dla Rutgersów: Piotrowski Rafał
Bramki dla El-Ry: Mikołajczyk Krzysztof (trzy), Wala Tomasz (dwie), Widłok Mariusz (dwie), Wojciech Adrian, Styrnol Krzysztof, Szafron Adam (samobójcza)
Żółta kartka: Czorny Dariusz (LMB Rutgers)

Żubry - Relaks 2:8 (2:4)
Bramki dla Żubrów: Kozik Janusz, Ochman Dawid
Bramki dla Relaksu: Orliński Artur (cztery), Wieczorek Tomasz (dwie), Kucharzewski Maciej (dwie)

Szybkie Banany - Prodrex 1:0 (1:0)
Bramka dla Szybkich Bananów: Słabaszewski Arkadiusz

pauza: Mieszko

Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek w tabeli przewagę nad najgroźniejszymi rywalami utrzymuje El-Ra, której już tylko jakiś ogromny pech może odebrać mistrzowski tytuł.
Tempa nie zwalnia też Relaks, który coraz pewniej czuje się jako drugi zespół ligi. Na trzeciej pozycji umocnił się obrońca mistrzowskiego tytułu ATS Jakub.

Zmiana nastąpiła na pozycji lidera najskuteczniejszych. Prowadzącego w tym zestawieniu od drugiej!!! kolejki Kubiczka z Relaksu wyprzedził o dwa trafienia Tomasz Wala z El-Ry. Najskuteczniejszy zawodnik Relaksu drugą pozycję dzieli z Czerneckim z Żubrów.

Mimo ciężkich warunków pogodowych zawodnicy grali wyjątkowy fair, toteż sędzia tylko dwukrotnie sięgał do kieszonki po kartki. Tak wiec w Fair Playu niezmiennie prowadzą z trzema żółtymi kartkami „obrońcy” trofeum sprzed roku drużyna Żubrów.

UWAGA!!!
Nastąpiły niewielkie zmiany w terminarzu XIX kolejki. Oto szczegółowy harmonogram gier na przyszły weekend.

Terminarz XIX kolejki
Sobota, 14 maja 2005
19:00 ATS Jakub – Ringówka Ćwiklice

Niedziela, 15 maja 2005
13:00 Szybkie Banany – Relaks
13:50 Mieszko – LMB Rutgers
14:40 OKS Merkury II Poligon – El-Ra Łąka
15:30 Prodrex – Riders

Wszystkich sympatyków ligi “małych boisk” serdecznie zapraszamy.

Andzejek

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.