Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 kwietnia 2016
  • 22 maja 2016
  • wyświetleń: 4138

Suszec: Rodzinny Rajd Rowerowy "Na kole bez gmina"

Za nami:

Już po raz kolejny gmina Suszec zaprasza do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym "Na kole bez gmina". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 22 maja.

Dlaczego warto wziąć udział w Rajdzie? - To świetna okazja do wspólnego spędzenie czasu oraz szansa na odwiedzanie być może wcześniej nieznanych miejsc zabytkowych położonych na trasie rajdu rowerowego - odpowiadają organizatorzy.

Zbiórka o godzinie 14.30 pod Halą Sportową w Suszcu. Uczestnicy wyruszą w drogę o godzinie 15.00. Rodzinny Rajd Rowerowy "Na kole bez gmina" będzie miał charakter wyłącznie rekreacyjny. Trasa będzie przebiegała przez zachodnią część gminy Suszec, aż po granicę ziemi pszczyńskiej i raciborskiej. Zakończenie odbędzie się podczas wspólnego ogniska przy Muzeum Regionalnym "Kamojówka".

Na trasę Rajdu może wyruszyć każdy, kto tylko ma na to ochotę. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.kulturasuszec.pl. Zapisy prowadzone są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-19.30.

Rajd odbywa się w ramach projektu "Start z kulturą" dofinansowanego z Programu "Na dobry początek" Fundacji BGK.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.