Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 marca 2016
  • 5 marca 2016
  • wyświetleń: 2814

W sobotę debiut w IV lidze!

Za nami:

W sobotę (5 marca) siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rozegrają pierwsze spotkanie w IV lidze. Przeciwniczkami podopiecznych trenera Jarosława Płachny będzie MUKS Sari Żory. Spotkanie zostanie rozegrane w hali POSiR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a). Początek meczu o godzinie 18.00.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2016
PW sobotę (5 marca) w hali POSiR w Pszczynie o godzinie 18.00 UKS Centrum zagra z Sari Żory. · fot. POSiR Pszczyna


Udział w IV lidze siatkówki kobiet jest dla naszego zespołu kolejnym krokiem w zdobywaniu boiskowego doświadczenia. Przypomnijmy, że drużyna, która wystąpi na IV-ligowym szczeblu oparta jest na zawodniczkach występujących w tym sezonie w kadetkach (1999-2000). W tym sezonie drużyna zanotowała również swój najważniejszy jak do tej pory sukces - awansowała do Półfinału Mistrzostw Śląska Kadetek w Siatkówce.

Do udziału w IV lidze na Śląsku zgłosiło się w sumie 19 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Zespół z Pszczyny będzie rywalizował w grupie 2, a wśród przeciwników znaleźli się: MUKS Sari Żory, GLKS Wilkowice, Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój, Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój, MKS Imielin, Silesia Volley Mysłowice II, Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec oraz UKS COS Olimp Szczyrk. Mecze rozgrywane są systemem "każdy z każdym" mecz i rewanż. Ze względu na dużą ilość spotkań, w jeden weekend odbywać się będą często po dwie kolejki.

W sobotę bądź z nami i dopinguj z całych sił siatkarki z Pszczyny!

IV liga siatkówki kobiet, grupa 2, 1. kolejka
Hala POSiR w Pszczynie, godz. 18.00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Sari Żory

Wstęp wolny!

Kadra UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w rozgrywkach IV ligi: Balcarek Paulina, Beczała Magdalena, Chowaniec Dorota, Chowaniec Judyta, Chowaniec Natalia, Danielczyk Magdalena, Folek Anna, Kania Teresa, Kędzior Agnieszka, Koczor Aleksandra, Komandera Dominika, Kuś Martyna, Larysz Agata, Piszczek Sandra, Poleś Natalia, Puchałka Wiktoria, Sęk Martyna, Stryczek Bernadeta, Wiera Wiktoria, Wróblewska Karolina, Żołneczko Natalia. Trenerem zespołu jest Jarosław Płachno.

ups, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.