Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 lutego 2016
  • wyświetleń: 1914

UKS SPS Wola jedzie po Puchar Orange

W styczniu Uczniowski Klub Sportowy "Stowarzyszenie Piłkarsko - Siatkarskie Wola" działający przy Szkole Podstawowej nr 1 w Woli dostał się do Programu Kluby Sportowe Orange.

UKS SPS WOLA jedziemy po Puchar Orange do Warszawy.
UKS SPS Wola jedzie po Puchar Orange · fot. UKS SPS WOLA


W ostatnich dniach października ruszyły eliminacje do Pucharu Orange, w ramach którego zespół trenerów i ekspertów programu Kluby Sportowe Orange odwiedziło 100 klubów objętych programem. Dziesięć najlepszych drużyn na początku marca spotka się w Warszawie, gdzie w towarzystwie ambasadorów programu: Jerzego Dudka, Artura Siódmiaka, Marcina Urbasia oraz Tomasza Jankowskiego, powalczy o puchar i nagrody.

- Długo trzeba było czekać na klub, który byłby w stanie przekroczyć magiczną barierę 1000 punktów w eliminacjach, ale w końcu to się udało. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem nowego lidera - klubu Stowarzyszenie Piłkarsko-Siatkarskie Wola. Ślązacy pokazali prawdziwą sportową klasę, zdobywając aż 1002 pkt! To nie lada osiągnięcie - zwłaszcza dlatego, że członkowie klubu są jeszcze uczniami szkoły podstawowej! Na taki wynik zawodnicy zapracowali ciężkimi, codziennymi treningami - czytamy na stronie www.klubysportoweorange.pl

UKS SPS WOLA jedziemy po Puchar Orange do Warszawy.
fot. UKS SPS WOLA

UKS SPS WOLA

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.