pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 grudnia 2015
  • 25 lipca 2016
  • wyświetleń: 5760

Zagłosuj na Kobiórski Bieg Bez Celu

Kobiórski Bieg Bez Celu został nominowany w plebiscycie na biegowe wydarzenie roku 2015/2016 w kategorii biegu do 200 osób. Do końca lipca można oddać swój głos.

II Bieg Bez Celu w Kobiórze - 6.09.2015 · fot. Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna


Każda osoba może zagłosować tylko jeden raz. Głosy można oddawać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.festiwalbiegowy.pl oraz wysyłając SMS pod numer 70068 o treści BIEGI27 z uzasadnieniem wyboru. Koszt takiego SMS-a wynosi 0,65 zł z VAT.

- Wyróżnienie Biegowego Wydarzenia Roku byłoby dla Kobiórskiego Biegu Bez Celu wielką nagrodą i wyrazem docenienia wysiłków ludzi, którzy angażują się w jego organizację. Stanowiłoby również przykład dla innych, pokazując, że można i warto organizować takie niekomercyjne wydarzenia, a brak pieniędzy mogą zrekompensować dobre chęci, współpraca i zaangażowanie ludzi w tworzenie czegoś dla innych. Oczywiście byłoby też ogromną promocją i dawało możliwości rozwoju w kolejnych latach - zachęcają organizatorzy biegu.

Zwycięzca plebiscytu zostanie wyłoniony na podstawie wyników głosowania, które zakończy się 31 lipca.

BM / pless.pl, źródło: spolkom.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.