pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1116

Warsztaty z zespołem "Śląsk"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

Już po raz drugi Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie" gościł w dniach 20-22 listopada w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie. Pobyt swój zawdzięcza zdobytej nagrodzie na tegorocznym przeglądzie "Śląskiego Śpiewania" w Chorzowie.

Frydkowianie z wizytą w Koszęcinie · fot. SP we Frydku


Program pobytu był bardzo bogaty i ciekawy. Warsztaty edukacyjne prowadzone były przez choreografów Zespołu "Śląsk", którzy rozwijali wrażliwość na piękno sztuki tanecznej i wokalnej. W ramach zajęć uczestnicy skorzystali z warsztatów etnograficznych, zajęć dykcji i interpretacji tekstu oraz ruchu scenicznego. Pedagodzy prowadzili także warsztaty wokalne z emisji głosu i ćwiczenia wokalne na wybranym repertuarze. "Frydkowianie" mieli również możliwość obejrzenia filmów archiwalnych o Zespole "Śląsk" oraz zwiedzania Zespołu Pałacowo - Parkowego w Koszęcinie. Co młodzież zobaczyła i przeżyła pozostanie na długo w ich pamięci.

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj