pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 października 2015
  • wyświetleń: 584

Młodzicy młodsi: 10 minut to za mało

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Nie udał się wyjazd rocznika 2005 do Dankowic. Choć w spotkaniu u siebie doznaliśmy porażki jedną bramką, rewanżowe spotkanie było dla nas o wiele bardziej bolesne.

Młodzicy: Iskra - Pasjonat Dankowice 11.09.2015
fot. Andzejek


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Pierwsze 10 minut, w których zdominowaliśmy rywala, zamykając go na własnej połowie nie zwiastowało tego, co wydarzy się później. Pierwsza bramka dla Pasjonata wyraźnie podcięła nam skrzydła i choć wtedy mieliśmy dwie dogodne sytuacje, drugi stracony gol spowodował, że zeszło z nas powietrze. Straciliśmy pewność siebie, którą imponowaliśmy na początku, odpuszczaliśmy pojedynki 1 na 1, zostawiając rywalom zbyt dużo miejsca. W drugiej połowie gra toczyła się już całkowicie pod dyktando dankowiczan, którzy ostatecznie zwyciężyli różnicą sześciu bramek."

Pasjonat Dankowice - MKS Iskra Pszczyna 6:0 (3:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jakub Jurczak - Stanisław Mrozik, Jakub Sokołowski, Kacper Rak, Kacper Sakrajecki, Kamil Bohm, Miłosz Luboń, Maciej Caputa, Miłosz Wrona, Maciej Kudela, Dawid Sokołowski, Kamil Cieszko, Bartosz Maroszek, Kacper Kempny,

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj