pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 20 października 2015
  • wyświetleń: 571

Trampkarze: Zrewanżowali się

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Gra lepsza niż wynik. Tak krótko można podsumować występ trampkarzy w spotkaniu z GKSem. Goście z Katowic zrewanżowali się jednak za domową porażkę z pierwszej rundy.

Trampkarze: MKS Iskra Pszczyna - GKS Katowice 18.10.2015 · fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Piesiura:
"Mimo porażki, analizując niedzielne spotkanie jako trener dostrzegłem wiele pozytywnych momentów w czasie gry. Aby wygrać cały zespół musi prezentować jakość w ofensywie i defensywie. Niestety w fazach obrony nie prezentowaliśmy się najlepiej, dodatkowo obrońcy popełniali proste błędy indywidualne w kryciu oraz ustawieniu co wykorzystał zespól GKSu. Wielkim plusem była natomiast szybka gra piłką oraz wysoka skuteczność w akcjach 1 na 1 w ofensywie. Brawo dla zespołu po śmiało po tej porażce możemy chodzić z podniesioną głową."

MKS Iskra Pszczyna - GKS Gieksa Katowice 1:4
Bramka dla Iskry: Patryk Mizera

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Paweł Wojciech,Tomasz Bojko, Remigiusz Żyła, Dawid Growiec, Dawid Fusek, Bartosz Kokot, Damian Wyrwał, Jakub Pysz, Patryk Rom, Patryk Mizera, Daniel Gryman oraz Bartosz Michułka, Patryk Tatarczuch.

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj