pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 października 2015
  • wyświetleń: 968

Orliki: Postrzelali sobie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Nasze Orliki przyzwyczaiły nas już do tego, że sporo goli pada w ich spotkaniach. Nie inaczej było w sobotę kiedy w Tychach Iskra grała z JUVe.

Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W tym przypadku raz uzyskanego prowadzenia nie oddaliśmy już do końca meczu. W kilku ostatnich meczach nie zdołaliśmy utrzymać do końca prowadzenia, czasami nawet wysokiego. Inaczej było w ostatnią sobotę w Jaroszowicach, gdzie rozegraliśmy swój 6. mecz w Lidze Orlików, a naszym przeciwnikiem był miejscowy KS JUWe. Tym razem już na początku spotkania uzyskaliśmy prowadzenie i systematycznie powiększaliśmy jego wymiar, wygrywając zasłużenie 9-4. Chłopcy nasi z dużym zaintrygowaniem odnieśli się do perspektywy meczu z JUWe. Ich zaciekawienie wzrosło, kiedy na boisko w Jaroszowicach wybiegła drużyna w strojach identycznych do tych, w jakich gra Juventus Turyn. A już prawdziwą dla nich frajdą było strzelić temu przeciwnikowi 9 bramek. Przewyższaliśmy przeciwnika tym, że lepiej potrafiliśmy organizować grę. Drużyna umiała kilkoma podaniami wyjść ze środka pola do ataku i wypracować wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Przeciwnik nie był w stanie rewanżować się tym samym. Co prawda w początkowej fazie meczu udawało mu się przechodzić skrzydłami i zagrażać naszej bramce, jednak po pierwszym kwadransie kiedy nasi boczni obrońcy zaczęli grać uważnie, nasza cała linia obrony uszczelniła się i praktycznie do końca przebieg meczu był pod naszą kontrolą. Dobry mecz, 3 punkty, gratulacje chłopcy."

KS JUWe Jaroszowice - MKS Iskra Pszczyna 4:9
Bramki: Fabian Bała-6, Igor Bała, Damian Zimnol, Miłosz Szydłowski po jednej.

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Igor Bała, Karol Stieber, Robert Prządka, Hubert Pietruszka, Damian Zimnol, Bartek Januszewski, Igor Steinke, Tomek Osiński, Filip Michulec, Łukasz Furtok, Miłosz Szydłowski, Fabian Bała

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj