pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 marca 2005
  • wyświetleń: 1298

Turniej halówki w Suszcu

UwagaW związku ze śmiercią Ojca Świętego Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Związek Górnośląski - koło Suszec informują, iż turnieje halówki o Puchar Ziemi Pszczyńskiej, planowane na 9 i 10 kwietnia zostały odwołane. Turnieje zostaną rozegrane w innych terminach.

--------

Już niedługo odbędzie się turniej halówki o Puchar Ziemi Pszczyńskiej w hali sportowej w Suszcu. W sobotę 9 kwietnia o godz.11.00 zawalczą seniorzy - rocznik 1988, niedziela 10 kwietnia należeć będzie do oldbojów- rocznik 1971 już o godz.9.00.

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia w hali sportowej w Suszcu a wpisowe drużyny do turnieju wynosi 80 zł. Zwycięzca każdego z turniejów otrzyma prawo udziału w turnieju piłkarskim Grand Prix Śląskich Godów, który odbędzie się w dniach 1-3 maj w Chorzowie.

Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Związek Górnośląski- koło Suszec zapraszają wszystkie chętne drużyny piłkarskie z terenu powiatu i nie tylko do udziału.

A.O. / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.