Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 920

Juniorzy: Mobilizacja

W drugim ligowym meczu juniorzy młodsi Iskry pokazali jak potrafią grać i... wygrywać. Domowe starcie z Góralem Żywiec zdominowali miejscowi, którzy pewnie sięgnęli po komplet punktów.

Komentarz trenera Mateusza Bałucha: - od pierwszego gwizdka sędziego widać było, że dobrze weszliśmy w mecz i kontrolowaliśmy sytuacje na boisku przez 80 minut. Pierwszą bramkę zdobył Łukasz Mąka z rzutu karnego. Na 2-0 podwyższył Sławomir Piech, który dobił piłkę do pustej bramki po tym jak ta po strzale Łukasza Mąki odbiła się od słupka. Ostatni nasza bramką to bardzo ładna szybka akcja i precyzyjne uderzenie Jakuba Tabiśa. Goście zdobyli bramkę honorową w końcówce meczu po samobójczym trafieniu Adama Bałucha."

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - TS Czarni-Góral Żywiec 26.08.2015 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Łukasz Mąka, Dawid Szromek, Fabian Pustelnik, Kamil Pustelnik, Jakub Tabiś, Gabriel Król, Krzysztof Francuz, Mateusz Wala, Sławomir Piech, Jakub Rakus oraz Jakub Janosz, Paweł Oszek, Adam Bałuch, Miłosz Suwała, Kamil Markiewicz

MKS Iskra Pszczyna - Góral Żywiec 3:1 (2:0)
Bramki: Łukasz Mąka, Jakub Tabiś, Sławomir Piech

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.