Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 589

II zespół: Oszczędzają na ligę

Bezbramkowym remisem zakończyła się ostatnia przed startem sezonu batalia rezerw pszczyńskiej Iskry. Na boisku w Czechowicach pszczyńscy zawodnicy nie znaleźli sposobu na A-klasową ekipę rezerw MRKS-u.

Komentarz trenera Marcina Pastuszki:

"Najważniejszym założeniem tego sparingu była poprawna realizacja założeń taktycznych przede wszystkim w grze defensywnej. I to się udało, ponieważ nie dopuściliśmy rywali do zbyt wielu groźnych sytuacji. Zabrakło natomiast trochę skuteczności pod bramką przeciwnika. Swoich sytuacji nie wykorzystali Mika, Żemła, Żupa, Ogorzały, Dragon, Operchalski. Ostatni sparing przed ligą może napawać umiarkowanym optymizmem, tym bardziej, że nie mogliśmy skorzystać z trzech kluczowych zawodników."

MRKS II Czechowice - MKS Iskra II Pszczyna 0-0

Mecz rozgrywano 2 x 40 minut.

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Przemysła Niesyto, Piotr Ogorzały, Jacek Rabaszowski, Michał Żupa, Jakub Szromczyk, Bartosz Pisarek (65. Błażej Żemła), Tomasz Cempura, Radosław Operchalski, Tomasz Bałuch, Mateusz Mika (55. Jakub Michułka), Błażej Żemła (40. Wojciech Dragon). Trener: Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.