• 21 czerwca 2015
  • wyświetleń: 635

Młodzicy: Zdecydował brak skuteczności

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W poniedziałkowe popołudnie zawodnicy z rocznika 2004 wybrali się do Łąki na mecz z tamtejszym LKS-em. Niestety mecz zakończył się porażką 1-0.

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Mecz z Łąką nie zaczął się dobrze - ze względu na kolczyk sędzia na dopuścił do gry naszego jedynego bramkarza Kacpra Kałamała przez co w bramce z przymusu musiał stanąć zawodnik z pola Witek Gawron. W pierwszej połowie oglądaliśmy typowy mecz walki z okazjami dla obu drużyn. Dwa razy z 9 metra uderzał Stencel i w obu przypadkach minimalnie obok bramki. Po dośrodkowaniu Dziecha Michał Mulet z głowy trafił w poprzeczkę. Łąka zagroziła nam dwa razy. Strzelając z dystansu piłkę zmierzającą w okienko obronił Gawron, a za drugim razem w zamieszaniu pod naszym polem karnym straciliśmy bramkę. Druga połowa to całkowita dominacja Iskry. Marnowaliśmy coraz to lepsze okazję. Bramkarz LKS Łąka rozgrywał chyba mecz życia. Dobrym podsumowaniem tego meczu była sytuacja z doliczonego czasu gry, gdy po prostopadłym podaniu Stencla Robert Puchalik z drugiego metra nie trafił w bramkę. Na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę w tym meczu, ale musimy zacząć strzelać bramki, bo marnujemy 200% sytuację"

LKS Łąka 1-0 MKS Iskra Pszczyna