pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 22 czerwca 2015
  • wyświetleń: 887

Maluchy: Ćwierćfinał Deichmanna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W minioną niedzielę zespół z rocznika 2004 zagrał w finałach Deichmann Mini Mistrzostw. Drużyna odpadła w ćwierćfinale ulegając Chorwacji 3-1.

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"W 1/8 pokonaliśmy Włochy 7-1. Pierwszą połowę zagraliśmy ospale, ale w drugiej już całkowicie kontrolowaliśmy przebieg meczu. W ćwierćfinale mierzyliśmy się z Chorwacją z którą wcześniej mierzyliśmy się w fazie grupowej remisując 1-1. Mecz był wyrównany, jednak lekką przewagę posiadała Chorwacja co udokumentowała strzeleniem bramki na 1-0. Udało nam się wyrównać pod koniec pierwszej połowy po mądrym wykonaniu rzutu wolnego przez Malcharka. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza - Chorwacja miała przewagę, a my stwarzaliśmy zagrożenia głównie po kontrach i stałych fragmentach gry. Po niemal idealnym wykonaniu rzutu wolnego przez Malcharka piłkę lecącą w okienko wybronił bramkarz Chorwacji. Straciliśmy bramkę na 2-1, bo zostawiliśmy przeciwnikowi zbyt dużo miejsca na własnej połowie. Gdy zostawało 5 minut do końca meczu zaryzykowaliśmy i zaczęliśmy atakować całym zespołem co było powodem straty trzeciej bramki. Chłopcy zostawili dużo serca na boisku jednak to nie wystarczyło na dobrze dysponowaną Chorwację. Podsumowując cały Deichmann na pewno pozostaję niedosyt. Naszym celem minimum było miejsce na podium. Cały Deichmann obfitował w bardzo dobre meczę - jak ten z Argentyną oraz słabe np. z Chile. Dziękuję chłopakom, rodzicom, trenerowi Szymonowi Rozmusowi za pomoc, współpracę oraz zaangażowanie włożone w turniej Deichmanna"

Wyniki zespołu Francji (MKS Iskra Pszczyna) na turnieju finałowym:

1/8 Finału
Francja (MKS Iskra) 7-1 Włochy

Ćwierćfinał:
Francja (MKS Iskra) 1-3 Chorwacja

MKS Iskra Pszczyna (Francja) zagrała w składzie:
Paweł Mura, Miłosz Żurawski, Oliwier Dziech, Paweł Psik, Maksymilan Malcharek, Maciej Stencel, Bartosz Płonka, Witold Gawron

Raku
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj