pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 marca 2005
  • wyświetleń: 1572

Plebiscyt Głosu - w kategorii Sportowiec prowadzi

Już od czterech tygodni trwa czwarty Plebiscyt „Głosu Pszczyńskiego” na działacza, trenera i sportowca roku 2004. Listowne zgłoszenia, wyłącznie na oryginalnych kuponach zamieszczanych w kolejnych numerach „Głosu”, można wysyłać do czwartku, 31 marca.

Wśród osób, które nadeślą na plebiscyt swoje propozycje zostanie wylosowany zestaw kina domowego. Na zwycięzców plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody: m.in. aparaty cyfrowe i odtwarzacze DVD.

Aktualna klasyfikacja "Głosu" przedstawia się następująco. W kategorii "Sportowiec" prowadzi Katarzyna Piróg, w kategorii "Trener" - Paweł Wrzeszcz, a w kategorii "Działacz" - Mieczysław Leśniak.

Jak widać, te wyniki są zbliżone do internetowej edycji plebiscytu, która przeprowadzana jest na portalu pless.pl. Katarzyna Piróg zajmuje tu bowiem drugie miejsce, ze stratą tylko 7 głosów do prowadzącej Magdaleny Kocima. W kategorii "Trener" prowadzi także Paweł Wrzeszcz. Jedynie w kategorii "Działacz" wyniki są diametralnie inne. Bezkonkurencyjny jest na razie Czesław Kondziołka, który zebrał do tej pory 97 głosów. Zaraz za nim znajduje się Mirosław Kobiór z 76 głosami.

Przypomnijmy, że wśród osób biorących udział w internetowym plebiscycie zostanie wylosowany aparat cyfrowy. Informacja o otrzymaniu nagrody zostanie wysłana na adres email, który podawany jest podczas głosowania. Aparat będzie można odebrać 10 kwietnia, podczas uroczystego wręczenie nagród przez burmistrza Pszczyny. Wręczenie odbędzie się podczas meczu LKS Łąka – MKS Iskra Pszczyna.

mot / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.