pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 10 czerwca 2015
  • wyświetleń: 759

Młodzicy: Koniec rundy zasadniczej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Kolejny weekend i kolejne zmagania w Deichmann Minimistrzostwach. Tym razem zwycięstwo w meczu towarzyskim oraz porażka z liderującym Chile.

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Towarzyski mecz z Kamerunem wygraliśmy 7-0, kilka składnych akcji, ale ogólnie to mecz na graliśmy na stojąco. Wszyscy czekaliśmy na mecz z Chile by podtrzymać dobrą passe. Mecz był dość wyrównany i toczył się głownie w środku pola, niestety po błędzie w ustawieniu i kontrze rywali straciliśmy pierwszą bramkę. Potem zagraliśmy trochę odważniej i dochodziliśmy pod pole karne rywali, ale brakowało ostatniego podania. Rywale strzelili nam kolejne dwie bramki po naszych błędach. Szkoda tego meczu, ale nie zagraliśmy dobrze i zasłużyliśmy na porażkę. Teraz czekają nas play-offy i jeśli chcemy coś osiągnąć to na pewno musimy grać z większym zaangażowaniem."


Francja (Iskra) 7:0 Kamerun

Francja (Iskra) 0:3 Chile

MKS Iskra Pszczyna (Francja) zagrała w składzie:
Paweł Mura, Miłosz Żurawski, Oliwier Dziech, Paweł Psik, Maksymilan Malcharek, Maciej Stencel, Bartosz Płonka, Witold Gawron

Raku
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj