pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 10 czerwca 2015
  • wyświetleń: 776

Młodzicy: Podwójny sukces w Jankowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W sobotnie przedpołudnie wybraliśmy się na turniej do Jankowic. Iskra wystawiła dwie drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca.

Młodzicy: Turniej w Jankowicach 06.06.2015
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Zdecydowaliśmy się z trenerem Mateuszem Bałuchem , że w turnieju zagrają dwie drużyny. Trafił nam się taki terminarz, że pierwszy mecz rozgrywaliśmy na siebie, jak się później okazało był to mecz decydujący o tym kto zwycięży w turnieju. Początek spotkanie należał do Iskry II, ale dobrze w bramce spisywał się Igor Walecki. Iskra II grała ze zdecydowanie większym zaangażowaniem od Iskry I lecz nie umiała udokumentować przewagi bramką. Z czasem do głosu dochodzili zawodnicy Iskry I i to oni wygrali 4-2. Kolejne mecze to dominacja obydwu drużyn z małym wyjątkiem, bo Iskra I grając bez zaangażowania zremisowała z gospodarzami turnieju 1-1. Podsumowując bardzo podobała mi się gra Iskry II, chłopcy w każdym meczu walczyli o każdy metr boiska grając czasami bardzo ciekawe akcje. Iskra I wygrała turniej, jednak widziałem dużo mankamentów w grze i musimy nad nimi pracować"

Wyniki pszczyńskich drużyn na turnieju w Jankowicach:

Iskra I 4-2 Iskra II

Iskra I 1-1 Znicz Jankowice

Iskra II 6-1 Znicz Jankowice

Iskra I 7-0 MKS Lędziny

Iskra II 3-0 MKS Lędziny

Iskra I 5-0 Siódemka Tychy

Iskra II 6-2 Siódemka Tychy


MKS Iskra I Pszczyna zagrał w składzie:
Igor Walecki, Miłosz Żurawski, Oliwier Dziech, Paweł Psik, Maksymilan Malcharek, Maciej Stencel, Bartosz Płonka, Witold Gawron

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Kałamała, Hubert Gazda, Dawid Waszek, Mikołaj Dętkoś, Michał Mulet, Kacper Hanslik, Mateusz Wituła, Dominik Stuchlik

Raku
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj