pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 9 czerwca 2015
  • 28 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2082

Amatorski Turniej Piłki Nożnej

W sobotę 27 czerwca na Orliku w Woli odbył się kolejny turniej piłki nożnej amatorów. W zawodach wzięło udział 6 zespołów. System rozgrywek prowadził przez mecze eliminacyjne w dwóch grupach, półfinały, mecz o piąte miejsce, następnie mecz o trzecie miejsce, kończąc meczem finałowym. W finale spotkały się zespoły OKS 4KĄTY z Pszczyny i ALMA z Miedźnej.

Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Woli
Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Woli - 27.06.2015


W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 2:2 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. W wykonywaniu karnych lepsi okazali się zawodnicy z Pszczyny. Królem strzelców turnieju został Marek Krzystolik zdobywca 3 bramek, a najlepszym bramkarzem Rafał Danel obydwaj zawodnicy z ALMAY Miedźna. Zawody sędziował Mirosław Gretka. Organizatorem turnieju był GOSiR w Miedźnej z/s w Woli.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - OKS 4KĄTY z Pszczyny II miejsce - ALMA z Miedźnej III miejsce - ORLIK z Miedźnej IV miejsce - PROFI M TEC z Pszczyny V miejsce - GOL z Woli VI miejsce - CANNABIA z Brzeszcz

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.