pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 3 czerwca 2015
  • wyświetleń: 610

Młodzicy: Postraszyli lidera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W piątkowe popołudnie w Pszczynie gościł lider ligi młodzików zespół MOSMu z Tychów. Młodzi zawodnicy z Pszczyny zaprezentowali ładną grę i postraszyli nieco prowadzących w tabeli tyszan.

Młodzicy: Iskra - MOSM Tychy 29.05.2015
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Od pierwszego gwizdka sędziego można było zauważyć szeregach iskry duże zaangażowanie i chęć walki. To od razu przełożyło się na naszą grę, stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji i jednocześnie nie
dopuszczaliśmy lidera do swojego pola karanego. Dobra gra zaowocowała bramką, którą zdobył sprytnym strzałem po ziemi Kacper Łoskot. Gdy już się wydawało że na przerwę zejdziemy prowadząc Tychy po uderzeniu z rzutu wolnego wyrównały. Niestety pierwsza połowa kosztowała nas mnóstwo sił i druga odsłona to już dominacja MOSMu. Druga bramkę straciliśmy również po stałym fragmencie gry, lecz tym razem po rzucie rożnym. Do końca meczu tyszanie zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać naszego bramkarza i mimo bardzo dobrej pierwszej połowy nie udało się nam zdobyć nawet punktu."


MKS Iskra Pszczyna - MOSM Tychy 1:4 (1:1)
Bramki: Kacper Łoskot

MKS iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Kałamała- Zientek, Paweł Psik, Witold Gawron, Oliwier Dziech, Maksymilian Malcharek, Hubert Gazda, Bartosz Płonka, Kacper Łoskot, Miłosz Żurawski, Kacper Hanslik

Mateusz Bałuch
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj