pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 5 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1151

Młodzicy: mecz z Góralem Żywiec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Na finiszu rundy wiosennej rocznik 2002 przyspieszył tempo. Młodzicy Iskry w sobotę zagrali w Żywcu z miejscowym Góralem, natomiast w środę zmierzyli się u siebie z Beskidem Skoczów.

Młodzicy: Iskra - Beskid Skoczów 03.06.2015
fot. Andzejek


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"W Żywcu rozegraliśmy bardzo wyrównane spotkanie. Wprawdzie prowadziliśmy do przerwy 1:0 i mogliśmy się pokusić o kolejne trafienia, ale trzeba przyznać, że mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Z kolei w meczu z Beskidem do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, chociaż prawda jest taka, że powinniśmy prowadzić przynajmniej różnicą dwóch bramek, bo strzały Maksa Grygiera w sytuacji sam na sam i Kuby Czornego po rzucie rożnym trafiły w poprzeczkę.

Po zmianie stron objęliśmy prowadzenie, po bardzo dobrej decyzji o strzale z dystansu Kacpra Beberoka. Mimo nie najlepszego uderzenia bramkarz gości popełnił błąd, a skuteczną dobitką popisał się Maks Grygier, trafiając drugi raz, w drugim kolejnym meczu. Później zemściły się niewykorzystane przez nas w pierwszej połowie okazje. Rywale wyrównali błyskawicznie, wykorzystując nie najlepsze ustawienie linii obrony i bramkarza. Drugi gol dla Beskidu był konsekwencją niepewnej interwencji Piotrka Kościelnego przy rzucie rożnym. W końcówce meczu mogliśmy jeszcze wyrównać stan spotkania, ładną akcję wprowadzonego po przerwie do gry w polu Michała Moronia strzałem w słupek wykończył Bartek Bernard, a dobitka Maćka Homana została zablokowana.

Po dwóch dobrych meczach musimy sprawić, żeby z błędów, które popełniliśmy popłynęła nauka, dzięki której już nam się nie przydarzą. Przed nami ostatni mecz sezonu z Rekordem Bielsko-Biała. Zagramy na ?Piaście? w czwartek 11 czerwca o godzinie 17:30."


8. kolejka II ligi wojewódzkiej młodzików:
Czarni-Góral Żywiec - MKS Iskra Pszczyna 2002 1:1 (0:1)
Bramka: Maksymilian Grygier

MKS Iskra Pszczyna 2002 zagrał w składzie:
Michał Moroń (Piotr Kościelny) - Maciej Ochot, Kamil Sojka, Kacper Beberok, Adam Góralczyk, Bartosz Bernard, Jakub Ogrodnik, Maksymilian Grygier, Dawid Lazar oraz Jakub Czorny, Maciej Homan, Filip Kliś, Norbert Maśka.

9. kolejka II ligi wojewódzkiej młodzików:
MKS Iskra Pszczyna - Beskid Skoczów 1:2 (0:0)
Bramka: Maksymilian Grygier

MKS Iskra Pszczyna 2002 zagrał w składzie:
Michał Moroń (Piotr Kościelny) - Jakub Czorny, Kamil Sojka, Kacper Beberok, Adam Góralczyk, Bartosz Bernard, Maciej Homan, Maksymilian Grygier, Jakub Ogrodnik oraz Norbert Maśka.

Tomasz Kropidło
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj