pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 30 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 670

Żaki: Powtórka z rozrywki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Rocznik 2005 podobnie jak w poprzedni weekend zagrał z rówieśnikami BBTS-u Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wzorem pierwszego starcia obu zespołów 10-latkowie pszczyńskiej Iskry panowali na boisku.

Żaki Iskra - Podbeskidzie Bielsko-Biała 25.04.2015
fot. Tomasz Kropidło


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Mamy za sobą sparingowy dwumecz z rówieśnikami bielskiego klubu. Po tym, jak moi podopieczni przeważali zdecydowanie w pierwszym pojedynku, do drugiego starcia podeszli z ogromnym zaangażowaniem. Rywal rozpoczął pojedynek ze środka boiska, a młodzi gracze Iskry przejęli piłkę na połowie bielszczan i przez cztery minuty nie wpuszczali rywali na naszą połowę boiska!

Później jednak spuścili nieco z tonu i chociaż w całym meczu wykazywali się wyższymi umiejętnościami niż nasz rywal, to jednak zaprezentowali się nieco słabiej niż w tydzień wcześniej. Mimo tego po raz kolejny wykazali się dwukrotnie wyższą skuteczność niż gracze z Bielska-Białej. Mogę być zatem zadowolony ze skuteczności, chociaż mogliśmy dołożyć jeszcze kilka bramek. Pracować musimy z kolei nad jeszcze większą aktywnością przy rozpoczęciu gry od własnej bramki."


MKS Iskra Pszczyna 2005 zagrał w składzie:
Jakub Jurczak - Marek Świerczek, Dawid Goczoł, Kamil Bohm, Kamil Cieszko, Błażej Kokot, Bartosz Maroszek, Miłosz Luboń, Miłosz Wrona, Maciej Kudela, Maciej Caputa, Kacper Kempny, Dawid Sokołowski, Jakub Sokołowski, Kacper Sakrajecki.

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj