pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 29 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1948

Podwójny brąz tenisistek ULKTS

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

Owocny weekend zanotowały tenisistki grające w barwach ULKTS Pszczyna. Dziewczęta zakończyły zmagania z dwoma brązowymi medalami.

W sobotę, 25 kwietnia w Sosnowcu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek, w których wystartowały 23 drużyny. Po prawie dziesięciu godzinach zmagań na dwunastu stołach, zawodniczki ULKTS zdobyły brązowy medal. Kinga Krawczyk i Wiktoria Staroń po wielogodzinnych zmaganiach i świetnej grze zdobyły trzecie miejsce na Śląsku. Jest to duży sukces dla samych zawodniczek, jak i dla klubu. Dziewczęta zostawiły w tyle wyżej sklasyfikowane zawodniczki.

Podwójny brąz tenisistek ULKTS
Podwójny brąz tenisistek ULKTS. · fot. Janusz Friebe


Natomiast w niedzielę, 26 kwietnia rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek, w których Kinga Krawczyk (ULKTS Pszczyna) w parze z Anną Kulas (LKS RÓJ Żory) wywalczyły brązowy medal w grze podwójnej, a Wiktoria Staroń (ULKTS Pszczyna) z Wiktorią Lasek (UKS THE BEST Bestwinka) uplasowały się na 6. miejscu. W całym turnieju startowały 23 pary deblowe.

Janusz Friebe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj