pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 21 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 597

Żaki: Dobry kierunek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Mimo że rocznik 2005 nie bierze udziału w rozgrywkach, to zawodnicy nie próżnują. Podopieczni Tomasza Kropidło w miniony weekend rozegrali pożyteczny sparing z rówieśnikami Podbeskidzia Bielsko-Biała, pokazując się z bardzo dobrej strony.

Żaki: Iskra - Podbeskidzie Bielsko 18.04.2015
fot. Tomasz Kropidło


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Kontynuując sparingową ścieżkę tym razem rozegraliśmy sparing z drużyną BBTS-u Podbeskidzie Bielsko-Biała. Tym razem na tle mocnego rywala po raz kolejny rozegrali doskonałe zawody. Od samego początku dominowaliśmy nad rywalem dłużej utrzymując się przy piłce i konstruując ciekawe akcje. Sparingowa potyczka obfitowała w mnóstwo goli, a łącznie piłka wpadała do siatki ponad trzydzieści razy. Co bardzo cieszy, ponad 60% bramek na swoje konto zapisali moi podopieczni. Takie sparingi jak ten tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku."

W sparingu z drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała zagrali:
Jakub Jurczak, Sergiusz Kałamała - Marek Świerczek, Miłosz Wrona, Dawid Goczoł, Jakub Sokołowski, Kamil Cieszko, Błażej Kokot, Maciej Kudela, Stanisław Mrozik, Jan Kapera, Kacper Kempny, Kacper Sakrajecki, Maciej Caputa. Trener: Tomasz Kropidło

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj