Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 825

Młodzicy: Brak pewności

Kolejny mecz w ramach I Wojewódzkiej Ligi Młodzików Młodszych i niestety kolejna wysoka porażka. Tym razem Iskra uległa w Jastrzębiu drużynie MORiS-u aż 0:6.

Młodziki: MOSiR Jastrzębie - Iskra 18.04.2015
fot. Andzejek


Komantarz trenera Szymona Żurawieckiego:
"Nasza drużyna niczym nie przypomina tej, która grała na jesień. Wysoko wygrywaliśmy z drużynami, które teraz dzielnie walczą w 2 lidze (np. Gol Bieruń). Wydaje mi się, że problem tkwi w podejściu do meczu. Czujemy zbyt duży respekt do rywala, co przekłada się na nerwowe granie. Prezentujemy się 10x gorzej niż na treningach i jesiennych meczach. Połowa zawodników jest nieskoncentrowana i brakuje tej pozytywnej agresji, która nas cechowała. Niektórzy zawodnicy z góry też zakładają porażkę i jeśli się to podejście nie zmieni, to tacy gracze na mecze po prostu nie będą brani pod uwagę. Mecz z Jastrzębiem to dwie odmienne połowy w naszym wykonaniu. Bardzo słaba pierwsza, w której straciliśmy 4 bramki, po prostych błędach, natomiast w drugiej połowie mecz był juz wyrównany i stworzyliśmy kilka dobrych okazji. Niestety straciliśmy dwie bramki (jedną z kontry, drugą po rzucie rożnym). Szkoda, że od początku meczu nie graliśmy tak jak w drugiej połowie. Po tych dwóch słabych meczach kadra meczowa musi zostać przewietrzona i zmieni się sporo podstawowa dziewiątka. Będą grac tylko ci, którzy na pewno wyjdą na mecz po zwycięstwo i po to by pokazać, że mają duże umiejętności i potrafią wykorzystać je w meczu."


Młodziki: MOSiR Jastrzębie-Zdrój - MKS Iskra Pszczyna 18.04.2015 · fot. Andzejek


MOSiR Jastrzębie-Zdrój - MKS Iskra Pszczyna 6:0 (4:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mura - Chwiendacz, Krawczyk, Klim - D. Wojciech, Zientek, Mikołajczyk, Nycz - Szpek oraz Pękała, K. Wojciech, Czempas, Janosz, Markiewicz, Witala.

Zadnie współfinansowane z budżetu Gminy Pszczyna

Szymon Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.