pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 22 kwietnia 2015
  • 26 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3836

XIII Pszczyński Bieg w Parku

Za nami:

Dzieci i młodzież oraz wszyscy chętni mogą wziąć udział w XIII Pszczyńskim Biegu "W Parku", który odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia o godzinie 12.00.

XII Bieg W Parku 2014 · fot. Jacek, Krystyna Dmyterkowie


Jak co roku zachęcamy do udziału w biegu dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół średnich oraz wszystkich amatorów biegania. Trasa od lat przebiega alejkami parku ze starem i metą w okolicy Muzeum Zamkowego.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są u nauczycieli wf, w biurze Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu lub na moris@pszczyna.pl, a także bezpośrednio przed biegiem w biurze zawodów do godziny 11.30. Każdego niepełnoletniego uczestnika obowiązuje oświadczenie/ zgoda Rodziców/ Opiekunów na uczestnictwo w biegu.

Dla pierwszych 20 uczniów w każdym z biegów przewidziano pamiątkowe koszulki; dla pierwszych 6 zawodniczek i zawodników - nagrody i upominki; medale dla pierwszej "trójki" oraz medale i puchary dla sztafet gimnazjalnych.

XIII Pszczyński Bieg w Parku

BM / pless.pl, źródło: MORiS Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.