pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 13 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1418

Juniorzy: Mocne otwarce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Od mocnego uderzenie rozpoczęli wiosenne zmagania juniorzy pszczyńskiej Iskry. Na boisku rywala w Rudołtowicach rozegrali dobry mecz i odnieśli zdecydowane zwycięstwo.

Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Łatwą przeprawę mieliśmy w pierwszym meczu rundy wiosennej ligi okręgowej juniorów młodszych. Pierwsze 10 minut było trochę nerwowe, głównie dlatego, że kilku zawodników debiutowało w naszej drużynie i brakowało jeszcze pewności w grze. Wynik otworzył Szymon Furczyk pewnie wykorzystując swoją szansę w 11 minucie. Od tego momentu zaczęliśmy grać coraz pewniej i co najważniejsze skuteczniej. Przed przerwą trafiali jeszcze Żupa oraz Furczyk. Po przerwie pojawili się na boisku Cieśla oraz Pigan,
którzy bardzo rozkręcili grę i kolejne bramki to była kwestia czasu. Narzuciliśmy rywalom swoje warunki gry i wynik 10-0 oddaje sytuację na boisku. Należą się pochwały całej drużynie, ponieważ pierwszy mecz zawsze jest zagadką dla sztabu trenerskiego."


Juniorzy: LKS Rudołtowice-Ćwiklice - MKS Iskra Pszczyna 11.04.2015 · fot. Andzejek


LKS Rudołtowice-Ćwiklce - MKS Iskra Pszczyna 0-10 (0-3)
Bramki: Furczyk (11', 30', 43', 46'), Żupa (23'), Kędzior (42', 57'), samobójcza (49'), Pigan (52'), Waleczek (55')
Asysty: Kędzior 2x, Maroszek, Waleczek, Cieśla 2x

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kondraciuk (41' Niesyto) - Sobstel, Żupa, Biegier (70' Prusek), Białkowski, Waleczek, Dzida, Maroszek (41' Cieśla), Paszek (41' Pigan), Furczyk, Kędzior. Trenerzy: Artur Żurawiecki, Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj