pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 13 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1130

Juniorzy: Powtórka z rozrywki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Druga drużyna juniorów młodszych grająca w lidze wojewódzkiej pokonała na otwarcie wiosny zespół Sokoła Wola i podobnie jak dzień wcześniej koledzy z ligi okręgowej zanotowała przy tym wynik dwucyfrowy.

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - LKS Sokół Wola 12.04.2015 · fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Bardzo dobre zawody rozegrała nasza drużyna w starciu z rówieśnikami z Sokoła Wola. Rywale postawili trudne warunki jedynie przez pierwsze 20 minut dopóki nie odskoczyliśmy na trzybramkowe prowadzenie. Na uwagę zasługują 3 bramki po wzorowym wykonaniu stałych fragmentów, nad którymi pracowaliśmy w ostatnim okresie. Bardzo ważnym elementem było przejście ze średniego do wysokiego pressingu, co nie do końca wychodziło w ostatnich grach sparingowych. Dzisiaj funkcjonowało to bardzo dobrze, dzięki czemu mieliśmy sporo przechwytów na połowie przeciwnika.

Jako duet trenerski nie chcemy wyróżniać nikogo, zawodnicy sami mają świadomość kto jak zagrał. Dla nas najważniejszą sprawą jest fakt, że każdy zostawił dużo zdrowia na boisku, zrealizował założenia przedmeczowe, każdy z nas ma swoją rolę i stara się z niej wywiązywać jak najlepiej. Przed nami jeszcze sporo meczów, jednak już teraz widać, że niezależnie od tego czy to mecz ligowy, trening czy odprawa widać kształtującą się drużynę, która ma do siebie zaufanie, wierzy, że ciężka praca prowadzi do konkretnego celu. Wszyscy pracujemy dla wspólnych efektów. Oby tak dalej!"


MKS Iskra Pszczyna - LKS Sokół Wola 12-1 (6-0)
Bramki: Dębski (6'), Prusek (17', 20', 35', 47'), Bałuch (28', 63', 76'), Komraus (34', 68', 76'), Różycki (59')
Asysty: Bałuch 6x, Różycki, Popek, Maroszek, Dębski

MKS Iskra Pszczyna zagrał w skłądzie:
Kondraciuk - Popek (65' Paszek), Ploch, Dębski, Gołek, Różycki, Wiera, Komraus, Cieśla (41' Maroszek) - Prusek (55' Kostka), Bałuch. Trenerzy: Artur Żurawiecki, Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj