• 12 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1172

IV liga: Przebudzili się, ale...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Jedność Przyszowice po raz drugi w tym sezonie lepsza od pszczyńskiej Iskry. Zespół Jana Furlepy po słabej pierwszej połowie przebudził się po przerwie, ale goście zdołali dowieźć wygraną do ostatniego gwizdka, choć walka pszczynian o punkt trwała dosłownie do ostatniej akcji meczu.

IV liga: MKS Iskra Pszczyna - LKS Jedność 32 Przyszowice 11.04.2015 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - LKS Jedność 32 Przyszowice 2:3 (0:2)
bramki: 0:1 Hajok (4.), 0:2 Hajok (42.), 1:2 Michał Czyż (50.- głową), 1:3 Hajok (54. - rzut wolny), 2:3 Bartłomiej Grabczyński (67.- głową).