pless.pl

Reklama

Sport

  • 29 marca 2015
  • wyświetleń: 1303

IV liga: Klęska bez polotu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Klęska w Bojszowach, tak krótko można opisać to co wydarzyło się w niedzielne popołudnie na boisku rywali w meczu drugiej kolejki rundy rewanżowej IV ligi. Iskra poprawnie zagrała jedynie pierwsze 45 minut po przerwie mecz zdominowali gospodarze, którzy w końcówce przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść.

IV liga: GTS Bojszowy - Iskra 29.03.2015
fot. Andzejek


W pierwszej odsłonie mecz był wyrównany. Początkowo niewielką przewagę mieli gospodarze, ale z czasem do głosu doszli gracze z Pszczyny, jednak brakowało strzałów na bramkę z obu stron. Nie może więc dziwić, że po pierwszych 45 minutach na tablicy wyników widniał wynik 0:0.

Po przerwie do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić gospodarze, ale defensywa Iskry dzięki dobrej postawie w bramce Łukasza Misia do 75 minuty pozostawała niepokonana. Na kwadrans przed końcem meczu po rzucie wolnym i uderzeniu głową udanie interweniował pszczyński bramkarz, ale wobec dobitki Pyrlika był już bez szans. W ostatnich minutach meczu nie mający nic do stracenia pszczynianie zaryzykowali grę na trzech obrońców co niestety przyniosło efekt odmiany niż się spodziewano. Fakt ten wykorzystali bowiem gospodarze dokładając do wyniku jeszcze dwa trafienia.

GTS Bojszowy - MKS Iskra Pszczyna 3:0 (0:0)
1:0 Pyrlik (75.), 2:0 Pyrlik (87.), 3:0 Kuźnik (89.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Łukasz Miś, Michał Czyż, Bartłomiej Grabczyński, Artur Cybulski, Mateusz Włodarczak, Kamil Bezak, Piotr Górnicki (85. Kamil Żemła), Adam Maślorz, Rafał Klaja (76. Tomasz Ryguła), Michał Prusek (58. Wojciech Dragon), Kamil Pancer (66. Andrzej Żur). Trener Jan Furlepa

Andzejek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj