pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 28 marca 2015
  • wyświetleń: 1475

Młodzicy: Kohai Cup 2015

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Błysk Zientka, Mur(a) w bramce, Chomontek z Iskry - tak w skrócie można podsumować niedzielny występ na turnieju KOHAI CUP 2015 w Krakowie zespołu pszczyńskiej Iskry z rocznika 2004.

22 marca zawodnicy pszczyńskiej Iskry rywalizowali w turnieju KOHAI CUP 2015. Na obiektach J&J Sport Center w Krakowie wystąpiło 8 drużyn. Organizator Krakowska Szkoła Piłki Nożnej, Szkoła Futbolu Staniątki, KS Bronowianka Kraków, MKS Iskra Pszczyna oraz po dwa składy Akademii Sportu Progres i Cracovii Kraków. Podopieczni Szymona Rozmus zakończyli swój udział z bilansem sześciu zwycięstw i jednej porażki.

Młodziki: Kohai Cup 2015


Komentarz trenera Szymona Rozmusa:
"Byłem pełen obaw przed turniejem. Słaba frekwencja na treningach, trochę kontuzji, brak drugiego bramkarza i średnia atmosfera w zespole po ostatnich, niezadowalających wynikach sprawiły, że do Krakowa jechaliśmy odbudować zespół. Wzmocnieni Murą i Zientkiem z kadry rocznika 2003 odnieśliśmy szereg zwycięstw. Lepsza okazała się tylko drużyna AS Progres, która strzeliła nam zwycięską bramkę po stałym fragmencie gry. Turniej stał na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Chłopcy cieszyli się grą i to dla mnie było najważniejsze. Oprócz sukcesu drużyny dołożyliśmy trzy indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Mura, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami i uchronił zespól przed stratą wielu bramek. Konkurs indywidualny żonglerki wygrał Dziech, a MVP całego turnieju został Zientek. Kacper zaliczył świetny występ. Szczególnie zapamiętają go bramkarze Cracovii Kraków, którym strzelił trzy bramki.

Czeka nas jeszcze wiele pracy na treningach. Zimę nie wszyscy zawodnicy z mojego zespołu przepracowali solidnie, a już niedługo weźmiemy udział w ogólnopolskim turnieju Deichmann 2015 i wystartujemy w tyskiej lidze młodzików. Mam nadzieję, że wystarczy nam sił, bo udział w obu rozgrywkach jednocześnie wymaga wielu poświęceń i zaangażowania całej drużyny. Mamy szeroką kadrę, liczę że inni zawodnicy będą chcieli mi udowodnić na treningach swoją przydatność do zespołu i powalczą o grę w pierwszym w składzie."

Wyniki Iskry na turnieju w Krakowie:

Cracovia I - Iskra Pszczyna 0:2
bramki: Zientek, Sidło

KSPN - Iskra Pszczyna 0:1
bramka: Malcharek

AS Progres II - Iskra Pszczyna 1:0

Iskra Pszczyna - Cracovia II 2:0
bramki: 2x Zientek

Iskra Pszczyna - AS Progres I 2:1
bramki: Malcharek, Stencel

Iskra Pszczyna - SF Staniątki 5:0
bramki: 2x Stencel, Dziech, Kost, Zientek

Bronowianka - Iskra Pszczyna 1:3
bramki: 2x Malcharek, Stencel

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mura, Łoskot, Malcharek, Stencel, Płonka, Psik, Zientek, Kost, Puchalik, Sidło, Żurawski, Gawron, Dziech.

Szymon Rozmus
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj