pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 marca 2015
  • wyświetleń: 760

Liga Maluchów: Halowe ostatki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Po raz tej zimy na hali gościła Liga Maluchów. Zimowe granie pod dachem zakończył turniej w Żorach, gdzie wystąpiła drużyna z rocznika 2006.

Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
W sobotę zagraliśmy w Żorach w halowym turnieju Ligi Maluchów. Turniej ten miał szczególny charakter, bo był ostatnim turniejem LM rozgrywanym przez nasz rocznik w hali. Ze względu na ten historyczny tytuł przystąpiliśmy do niego szczególnie zmotywowani. Naszymi przeciwnikami były kolejno: Polonia Łaziska, MKS Żory, UKS Trójka Czechowice i GKS Pniówek-74 Pawłowice. Chłopcy zagrali z maksymalnym zaangażowaniem i bojowo. Jednak mimo całkiem dobrego dorobku punktowego, bo dwa mecze wygraliśmy i dwa zremisowaliśmy, drużyna opuszczała parkiet z uczuciem niedosytu. A to dlatego, iż w ostatnich meczach straciliśmy bramki i punkty po błędach, które nie powinny już się nam przydarzyć. Ale już w autokarze w drodze powrotnej do Pszczyny humor dopisywał wszystkim, chłopcy ciekawi byli nowych wyzwań, a szczególnie udziału w turnieju Deichmann, w którym wystąpimy już w kwietniu.

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Damian Zimnol, Karol Stieber, Szymek Muras, Bartek Januszewski, Łukasz Furtok, Igor Bała, Fabian Bała, Radek Kloc, Karol Copija, Karol Psik, Filip Michulec.
Bramki: Igor Bała - 6, Fabian Bała-3, Damian Zimnol-2, Filip Michulec-1, Radek Kloc-1

Ryszard Tomanek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj