pless.pl

Reklama

Sport

  • 16 marca 2015
  • wyświetleń: 2589

Udany start Tomasza Kusia

W czwartek 12 marca na stokach ośrodka narciarskiego Soszów odbyły się zawody narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Prezydenta RP. Bardzo dobrze spisał się w tych zawodach reprezentujący ZS NR 1 w Pszczynie Tomasz Kuś - mistrz Ziemi Pszczyńskiej w Narciarstwie Alpejskim 2015 w kategorii szkoły ponadgimnazjalne.

Tomasz Kuś
Tomasz Kuś · fot. Grzegorz Kuś


W zawodach w Wiśle zajął 2. miejsce przegrywając o 0,122s z zawodnikiem z Chorzowa. Ten sezon narciarski, który już się pomału kończy Tomek może zaliczyć do bardzo udanych.

Oprócz zdobycia mistrzostwa Pszczyny w narciarstwie i 2 miejsca na zawodach w Wiśle dopisał również do swoich sukcesów zdobycie 7 marca wicemistrzostwa w VII Mistrzostwach Szkoły Narciarskiej w Poroninie.Tomek po zakończeniu zawodów w Wiśle podkreślał, że swoją formę przygotowywał głównie podczas wyjazdu sportowego do Włoch z pszczyńskim klubem GregTeam.

Oprócz Tomka w zawodach w Wiśle wystartowało jeszcze kilku innych zawodników i zawodniczek z Pszczyny osiągając wysokie miejsca w klasyfikacji końcowej .Wyniki i zdjęcia można zobaczyć tutaj: www.soszow.pl/amatorska-liga-narciarstwa-alpejskiego-o-puchar-prezydenta-rp-wyniki-n6.pl.html

Grzegorz Kuś

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.