pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 11 marca 2015
  • wyświetleń: 2024

Żaki: Trening strzelecki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy rocznika 2005 w ostatnim sparingu. W sobotnie przedpołudnie ich rywalem była drużyna LKS-u Brzeźce 2004/2005.

Żaki: MKS Iskra Pszczyna - LKS Brzeźce 07.03.2015 · fot. Tomasz Kropidło


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Niemal każda akcja w sobotnim sparingu kończyła się strzałem na bramkę rywala. Cieszyć może skuteczność moich podopiecznych, ale to nie wynik jednak był najważniejszy. Chłopcy nie zwracali uwagi na to ile uderzeń znalazło drogę do siatki, a w każdej akcji dążyli do kolejnego trafienia. Interesowała ich gra w piłkę i to mnie bardzo cieszy. W meczu takim jak ten mogliśmy poszukać trudniejszych rozwiązań, co również wychodziło nam całkiem nieźle. Takie spotkanie jak to bez wątpienia wpłynie na wzrost pewności siebie na boisko. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ona przesadna."

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Dawid Sokołowski, Sergiusz Kałamała, Jakub Jurczak - Marek Świerczek, Miłosz Wrona, Miłosz Luboń, Kacer Sakrajecki, Kacper Kempny, Kamil Cieszko, Bartosz Maroszek, Maciej Caputa, Maciej Kudela i Jakub Sokołowski.

Tomasz Kropidło
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj