pless.pl

Reklama

Sport

  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 4887

ZS Miedźna na zawodach rejonowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

Po sukcesach na arenie gminnej i "pudle" w powiecie przyszedł czas na wielkie zawody, na które zjechali zawodnicy z rejonu powiatu pszczyńskiego i cieszyńskiego. 12 stołów i tenisiści trenujący w klubach naprawdę robi wrażenie.

Reklama

SP Miedźna na zawodach rejonowych w tenisie stołowym · fot. Marcin Domżoł


Zmagania naszego rejonu były zorganizowane na hali w Chybiu i były rozgrywane jednocześnie w kategorii chłopców i dziewcząt szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Naszą podstawówkę reprezentowali Paszek Paweł, Kucz Mateusz i rezerwowy Janosz Michał (Janek Noras niestety był w tym dniu chory, a szkoda). W barwach gimnazjum grały Natalia Ulczok, Alicja Szuściel oraz Paulina Lukasek.

Mimo wielkich starań, walki i poświęcenia poprzeczka dla nas była ustawiona bardzo wysoko. A tak naprawdę o czołowe miejsca walczyli tylko gracze klubowi, do których jak wiadomo nie należymy. Tym bardziej dla panów i pań należą się wielkie brawa, a pewnie wysoka ocena z wf-u i zachowania też wpadnie. Cieszy również fakt, że już drugi rok z rzędu mamy przyjemność reprezentować naszą gminę i powiat na zawodach szkolnych.

Punktacja drużynowa szkół podstawowych
I Miejsce SP 6 Cieszyn 78 pkt
II Miejsce SP 6 Czarków 73 pkt
III Miejsce SP 6 Ustroń 67 pkt
IV Miejsce SP Warszowice 62 pkt
V Miejsce SP Miedżna 54 pkt

Punktacja drużynowa gimnazjum
I Miejsce GP Chybie 80 pkt
II Miejsce GP 3 Pszczyna 79 pkt
III Miejsce GP Dębowiec 64 pkt
IV Miejsce GP Miedźna 59 pkt
V Miejsce GP Radostowice 52 pkt

Marcin Domżoł / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj