pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 1173

IV liga: Na zero

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Pierwszy raz "na zero" z tyłu w zimowym okresie przygotowawczym zagrali zawodnicy Iskry. Stało się to w sobotnie przedpołudnie na boisku w Bielsku-Białej, gdzie podopieczni Jana Furlepy podejmowani byli przez trzecioligowy BKS.

IV liga: BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna 07.03.2015 · fot. Bartłomiej Budny


Plusem w starciu z wyżej notowanym rywalem jest fakt, że po raz pierwszy tej zimy udało się zagrać czysto w obronie. Iskra stworzyła sobie także wiele sytuacji podbramkowych i tu jest minus bo żadnej z nich nie zdołała wykorzystać. Grę całego zespołu należy tym razem ocenić jednak na plus.

BKS Stal Bielsko-BIała - MKS Iskra Pszczyna 0:0

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Łukasz Miś (46. Łukasz Mrzyk), Damian Kraus (46. Tomasz Ryguła), Artur Cybulski, Bartłomiej Grabczyńki, Mateusz Włodarczak (72. Andrzej Żur), Michał Czyż (46. Wojciech Dragon), Andrzej Żur (46. Kacper Żupa), Piotr Górnicki, Adam Maślorz, Kamil Pancer (61. Paweł Zjawiński), Michał Prusek (72. Michał Czyż). Trener: Jan Furlepa

Andzejek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj