pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 6 marca 2015
  • 27 marca 2015
  • wyświetleń: 2700

Terenowe Rowerowe Grand Prix

Za nami:

Pszczyńscy kolarze i POSIR Pszczyna wraz z pozostałymi organizatorami zapraszają do wzięcia udziału w cyklicznej zabawie rowerowej dla całych rodzin lubiących rywalizację w formie wyścigów rowerowych.

Co roku jesienią i wiosną organizowane są wyścigi terenowe na rowerach. Do tej pory odbywały się one w Pawłowicach, Łące, Radostowicach, Porębie, Kobiórze, Studzionce i Brzeźcach, a więc na terenie całego Powiatu Pszczyńskiego. Tej wiosny wiosenne zawody odbędą się 28 i 29 marca w Studzionce oraz Brzeźcach. Amatorzy dwóch kółek będą rywalizować w kategoriach: przedszkolaki, szkoły podstawowe (z podziałem na klasy I-II, III-IV, V-VI) oraz gimnazja i open. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 606-124-362.

Terenowe Rowerowe Grand Prix


Harmonogram Terenowego Rowerowego Grand Prix:

  • 28 marca - I Etap wyścigu - Studzionka ul. Jordana / staw rybny/. Zapisy o godzinie 13.00, start o godzinie 14.00.
  • 29 marca - II Etap / Finał - Brzeźce ul. Ofiar Faszyzmu /przy restauracji "Zacisze"/. Zapisy o godzinie 13.00, start o godzinie 14.00.


Kategoria OPEN /wszyscy powyżej gimnazjum oraz kolarze od kat jmł/
- start około godz. 14.00, dystans 40 min

Kategoria Gimnazjum wszystkie klasy
- start około godz. 14.40, dystans 30 min

Kategoria kl. V-VI SP
- start około godz. 15.10, dystans 20 min

Kategoria kl. III-IV SP
- start około godz. 15.30, dystans 15 min

Kategoria kl. I-II SP
- start około godz. 15.45, dystans 10 min

Kategoria Przedszkolaki
- start około godz. 16.00, dystans 5 min


Zwycięzcą całej edycji w poszczególnej kategorii po dwóch wyścigach będzie zawodnik, który zdobędzie największą liczbę punktów według zajętych miejsc od 1 do 10 na pojedynczych zawodach. Przy równej ilości punktów będzie brane pod uwagę miejsce zajęte w wyścigu finałowym, czyli w miejscowości Brzeźce. Wszyscy uczestnicy otrzymają symboliczne nagrody i poczęstunek w postaci pieczonej na grillu kiełbasy.

Uczestnicy muszą posiadać sprawne rowery, sztywne kaski rowerowe, nieletni uczestnicy zgodę opiekunów. Uczestnicy startująna własną odpowiedzialność a organizator nie odpowiada za ewentualnie poniesione przez uczestników straty.

BM
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.