pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 2197

Dziewczęta lubią tenis stołowy

W środę, 18 lutego w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radostowicach odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewczyn Szkół Gimnazjalnych.

Do rozgrywek przystąpili pasjonaci tenisa stołowego z gimnazjów w Pszczynie, Pawłowicach, Kobiórze, Radostowicach oraz Miedźnej. Gminę Miedźna reprezentowała drużyna dziewcząt z Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Miedźnej w składzie: Natalia Ulczok, Paulina Lukasek, Alicja Szuściel.

Po zaciętej rywalizacji dziewczętom udało się wywalczyć drużynowo II miejsce. Warto podkreślić, iż nasze reprezentantki uległy w klasyfikacji zespołowej tylko zawodniczkom z Pszczyny, które na co dzień trenują w Uczniowskim Ludowym Klubie Tenisa Stołowego.

Zajęcie II miejsca w klasyfikacji zespołowej daje możliwość uczestniczenia w zawodach na szczeblu rejonowym. Gratulujemy sukcesu sportowego i trzymamy kciuki za drużynę dziewcząt.

Czyżby tenis stołowy stał się domeną kobiet? Co wy na to?- koledzy.

Agata Gibas

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.